Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 79 гостей

alt

Дуже цікавою і змістовною мандрівкою може бути 5-денна велосипедна туристична подорож із можливим розділенням на 1-2 денні тури. Вона дає змогу помилуватись краєвидами, рослинним і тваринним світом заплав річок Прип’яті та Стоходу.  Подорожуючи велосипедом поряд із мальовничими пейзажами західного Полісся матимемо змогу познайомитись із традиційним побутом Поліщуків, який є майже незмінним уже протягом багатьох десятків років.


  • Title
  • Title
  • Title


Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25