Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 55 гостей

Одним із найдоступніших видів туризму в наш час є саме пішохідний туризм. І в той же час саме у таких мандрівках можна найближче познайомитись із природою рідного краю, особливостями ландшафтів, різноманітністю флори та фауни. В межах території Націнального природного парку можуть відбуватися подорожі тривалістю як 1- 2 дні так і 5-10 -денні мандрівки. Найкраще такі походи здійснювати із гідами, що підвищить безпеку учасників та дасть можливість найповніше ознайомитись із прикрасами даного регіону.Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25