Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 50 гостей
Головна Новини Українська косовиця знову чекає своїх переможців

alt10 серпня на території НПП «Прип’ять - Стохід» в урочищі Бистраж (Дольської  с/р) відбудеться міжнародний турнір з ручного сінокосіння низинних боліт «Українська косовиця - 2012», який приурочений 5-тій річниці створення національного природного парку «Прип’ять-Стохід».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у  в урочистій програмі, яка розпочнеться о 11.00. Під час свята будуть діяти інформаційні та фотовиставки від національного парку та пройдуть показові виставки майстрів району із плетіння постолів,  капелюхів, кошів, грабель.

З положенням змагань можна ознайомитись за altпосиланнямalt

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25