Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 87 гостей
Головна Новини Європейське містечко

За фінансової підтримки Проекту Європейського Союзу "Включення питань змін клімату в управління  вразливими екосистеaltмами: природно-заповідні території Полісся, Україна" 05 червня цього року працівники національного природного парку «Прип’ять-Стохід» спільно з Любешівським будинком дитячо-юнацької творчості взяли активну участь у заході «Європейське містечко», що приурочене до проведення футбольного чемпіонату Євро-2012. Спільними зусиллями було скомпоновано та представлено виставку народного побуту та унікальних ландшафтів Полісся. Гостей та учасників дійства дивували своїми яскравими костюмами та дзвінкими голосами етно-гурт "Косарики" (учні Великоглушанської ЗОШ).


Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25