Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 9 гостей
Головна Новини Людина. Природа. Довкілля

11 квітня у конференц-залі Любешівського технічного коледжу ЛНТУ відбулася конференція на тему: «Людина. Природа. Довкілля», приурочена до Дня екологічних знань, який щорічно відзначається 15 квітня. Організували та провели захід працівники НПП «Прип’ять-Стохід», котрі у своїх доповідях розповіли про природні багатства нашого краю, показали науково-популярний фільм про парк. По завершенні даного заходу було вирішено провести ще один подібний захід на якому тепер уже доповідачами будуть студенти коледжу.

alt

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25