Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 7 гостей
Головна Новини Vіжнародна туристична виставка Uitt 2017 "УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»

З 29 по 31 березня 2017 року у Києві відбулась наймасштабніша туристична подія - міжнародна туристична виставка Uitt 2017 "УКРАЇНА - Подорожі та Туризм». Це є місце, де зустрічається величезна кількість представників туристичного ринку, напрацьовуються нові туристичні напрямки, шукаються партнери у туристичній галузі. Причому не тільки із України а й інших країн. Були на цій виставці представлені і туристичні принади території національного природного парку «Прип’ять-Стохід» на виставкових стендах міністерства екології та природних ресурсів України а також департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА.

alt

Надіємося, що збільшення туристів на нашій території сприятиме сталому розвитку нашого регіону та сприятиме збереженню природних комплексів.

alt


Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25