Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 20 гостей
Головна Новини Виїздні наради

На початку березня у НПП «Прип'ять-Стохід» проводились виїздні наради із працівниками природоохоронних науково-дослідних відділень за участю директора парку Олександра Сащука, його заступника з наукової роботи Михайла Химина та начальника відділу державної охорони Віктора Бурдака.

alt


В ході нарад підведено підсумки роботи працівників охорони за 2  місяці поточного року. Намічено пріоритетні напрямки роботи відділень на весняний період, а також проведено навчання по веденню службових щоденників працівниками держохорони ПОНДВ, фіксації фенологічних спостережень.

Наради проводились в теплій, дружній атмосфері.

alt


Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25