Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 5 гостей
Головна Новини Знищено безгосподарські рибальські сітки, які були вилучені із водойм НПП «Прип’ять-Стохід» протягом 2016 року

Працівниками служби охорони національного парку «Прип’ять-Стохід» протягом 2016 року було виявлено та вилучено із водойм 269 безгосподарських рибальських сіток  загальною довжиною 7715м. та 8 капканів для вилову звірів.

alt


Безгосподарські рибальські сітки були знищені в лютому 2017 року шляхом спалювання в присутності голови комісії по оцінці та знищенні безгосподарських знарядь лову риби Оласюка Ю.П. та членів комісії: завідувача сектором економіки та галузей народного господарства управління фінансів Любешівської РДА Чернюка С.В., головного державного інспектора Любешівського відділення Ратнівської ОДПІ Корецької В.М., завідувача господарського відділу НПП «Прип’ять-Стохід» Русила Ф.А., провідного інженера з охорони тваринного світу НПП «Прип’ять-Стохід»  Михальчука А.М., представника громадськості голови Любешівської РОУТМР Абрамовича П.С. та свідків, про що складений відповідний акт та протокол.

alt

alt

alt

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25