Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 56 гостей

alt

Територія  національного природного парку «Прип’ять-Стохід» є справжнім ельдорадо для любителів риболовлі. Тут зустрічається близько 30 видів риб. Найбільшу цінність для рибалок представляють такі види як карась, линь, окунь, лящ, минь та інші. Відмічаються тут і такі рідкісні риби як мінога українська, ялець звичайний, минь річковий, карась золотистий.  Проте найбільше задоволення можна буде отримати, впіймавши королів рік - щуку або сома . Найбільш цікавими для риболовлі будуть озера Біле, Рогізне, Люб’язь.  Цікавими для риболовлі є також річка Прип’ять (на відтинках С. Люб’язь-с.Сваловичі, в районі с. Ветли) та річка Стохід (смт. Любешів-с. Сваловичі).Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25