Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


У 2017 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь (2 лютого) відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих».

Хто Online

Сейчас на сайте:
  • 41 гостей

alt

Цікавою є територія національного природного парку «Прип’ять-Стохід» для здійснення наукового туризму. Водно-болотні угіддя цінні як місця гніздування і перебування на прольоті величезної кількості водно-болотних та коловодних птахів.  В період міграцій близько 150 тисяч птахів відмічається на цій території з видовим різноманіттям понад 200 видів. Гіди від національного парку «Прип’ять-Стохід»  познайомлять вас із цим таємничим світом природи без шкоди для оточуючого середовища при проходженні екологічними стежками та маршрутами, які розроблені для цього.


Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Птахи парку Припять-Стохід-22
 Водний туризм3
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-6
Птахи парку Припять-Стохід-25