Національний природний парк "Прип’ять-Стохід" створений відповідно до Указу Президента України №699/2007 від 13.08.2007. Загальна площа парку становить 39315,5 га. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природних поліських комплексів, які мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення; розвиток занедбаних видів господарства; підвищення рівня екологічної свідомості населення.


Увага користувачам!


Природо-заповідний фонд України розширено на 80 тисяч гектарів. На офіційному сайті Президента України опубліковано 11 указів від 11 квітня 2019 року про розширення площ ПЗФ. Створено три національні парки, в тому числі і "Нобельський" (Рівненська обл.), площею 25318,81 га, який межує з нашим парком. Також розширено межі вже існуюючих об'єктів ПЗФ. Україна перетворюється на країну, дружню до довкілля.

Хто Online

Сейчас на сайте:
 • 15 гостей

altМіжнародний фестиваль

з екстремального

водного туризму

«Поліська регата-2018»


Україна.Волинська область

НПП «Прип'ять-Стохід»

cмт. ЛюбешівОпис

Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата» проводиться з метою: пропаганди та розвитку екологічного туризму як ефективного способу всебічного гармонійного розвитку особистості; сприяння формуванню здорового способу життя; визначення найсильніших спортивних груп; обміну досвідом, розширення дружніх і ділових зв'язків; формування екологічної свідомості громадян.

Положення про проведення Турніру.

ПОЛОЖЕННЯ у форматі *.word можна завантажити ТУТ!

Положення
про проведення

міжнародного фестивалю

з екстремального водного туризму

"Поліська регата - 2018"

1. Цілі і завдання

Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата» проводиться з метою: пропаганди та розвитку екологічного туризму як ефективного способу всебічного гармонійного розвитку особистості; сприяння формуванню здорового способу життя; визначення найсильніших спортивних груп; обміну досвідом, розширення дружніх і ділових зв'язків; формування екологічної свідомості громадян.

2. Організатори фестивалю

Організатори фестивалю – Любешівська районна рада, Любешівська РДА, НПП «Прип’ять-Стохід», Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» департамент інфраструктури та туризму Волинської ОДА. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань, суддівство здійснюють оргкомітет та головна суддівська колегія (ГСК), затверджена організаторами змагань.

3. Місце та час проведення

В рамках фестивалю проводяться змагання на байдарках та спортивно-культурні дійства присвячені святкуванню свята Івана Купала.

Час проведення: з 14 по 15 липня 2018 року.

Місце проведення: ділянка річки Стохід, ділянка р. Прип’ять, озеро Люб’язь на території НПП «Прип’ять-Стохід»

Траса змагань:

І етап: річка Стохід (смт. Любешів(старт) – с. Сваловичі (проміжний фініш)

ІІ етап: р. Прип’ять (с. Сваловичі (старт) - с. Люб’язь (фініш).

Базовий табір № 1 розміщується на території Люб’язівського рекреаційного пункту (с. Люб’язь). Проміжний табір № 2 розташовується на проміжному фініші, в районі с. Сваловичі. Фініш знаходиться біля села Люб’язь на озері Люб’язь. Реєстрація команд проводитиметься із 08.00 по 10.00 год 14.07.2018 року на  стадіоні «Колос».

4. Умови проведення

4.1. Змагання являють собою проходження (на судні) екіпажем із двох осіб маршруту на ділянці: праве русло річки Стохід від смт. Любешів до її впадіння в р. Прип’ять в районі с. Сваловичі (І етап) та ділянці р. Прип’ять від с. Сваловичі до с. Люб’язь (ІІ етап) загальною довжиною 46 км.

Стартують команди від парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Любешівський», що знаходиться у смт. Любешів. Старт проходить почергово відповідно до жеребкування із різницею у 3 хв. Далі учасники рухаються за течією по правому руслу р. Стохід і до впадіння у р. Прип’ять. Тут знаходиться проміжний фініш та проміжний табір №2. Від проміжного фінішу команди рухаються по р. Прип’ять проти течії до оз. Люб’язь. Далі команди перетинають оз. Люб’язь і фінішують біля с. Люб’язь (Додаток 1). По трасі будуть встановлені контрольні пункти (КП) за взяття яких буде відмінусовуватись час проходження дистанції (1 КП – 7 хвилин). Взяття КП не є обов’язковим. Переможцем є екіпаж, який показав найкращий час проходження всієї траси змагань враховуючи різницю у старті та «мінусовий» час за взяття КП.

4.2. Особливості маршруту: ширина заплави річки на ділянці змагань від 3 до 5 кілометрів; у заплаві безліч заболочених ділянок, десятки рукавів та старих русел зарослих очеретом, чагарниками, болотяною травою. Орієнтуватися складно.

4.3. ГСК залишає за собою право змінювати програму змагань, умови проведення та закінчення змагань у разі виникнення ситуацій, що впливають на безпеку учасників змагань

4.4. Вимоги до учасників змагань і умови їх допуску.

4.4.1. У змаганнях беруть участь представники спортивних, туристичних клубів, спортивних секцій, підприємств, приватні особи України, а також представники інших країн.

4.4.2. До змагань допускаються учасники у складі екіпажу з двох осіб на власних туристичних байдарках, каное, каяках, розбірних або «жорстких».

4.4.3. Не дозволяється використовувати для пересування механічні або електричні двигуни, інші засоби пересування поза заплавою річки.

4.4.4. Вік учасників змагань повинен бути не менше 16 років.

4.4.5. Учасникам із країн СНД іменна заявка повинна бути завірена лікарем та підписом представника екіпажу. Заявка учасників з інших країн повинна бути завірена лікарем.

4.4.6. Персональну відповідальність за стан здоров’я учасників під час проведення заходу, крім випадків травмування несуть лікарі, які надали висновок (дозвіл) учасникам для занять фізичною культурою та спортом та участь у заході.

4.4.7. Екіпажі учасників повинні бути сформовані до початку реєстрації в мандатній комісії.

4.4.8. Усі українські учасники змагань повинні бути застраховані від нещасного випадку на суму не менше 10 000 гривень, іноземні учасники - 1000 євро.

4.4.9. Перед початком змагань кожен учасник підписує спеціальну форму, у якій визнає підвищену небезпеку змагань і бере на себе відповідальність за своє життя і здоров'я, (додаток 3).

4.4.10. Якщо екіпаж вирішив зійти з дистанції або знаходиться в аварійній ситуації, необхідно виходити на аварійних участках виходу з траси (позначено на карті) повідомивши про своє перебування Головного суддю змагань або керівника рятувального загону.

4.5. Вимоги до засобів сплаву. Спорядження учасника.

4.5.1. Судно повинно бути непотоплюваним (обладнано спеціальними засобами непотоплювальності).

4.5.2. Аптечка в герметичній упаковці надійно закріплена на судні.

4.5.3. У змаганнях беруть участь судна, які пройшли технічну комісію і отримали допуск до змагань.

4.5.4. Під час проходження дистанції на кожному учаснику повинен бути індивідуальний рятувальний жилет.

4.5.5. Екіпаж забезпечує надійність роботи засобів зв'язку (мобільний телефон учасника повинен бути герметично упакований).

4.5.6. Одяг та взуття учасника змагань повинні захищати його від дрібних травм, холоду.

4.6. Після проходження дистанції претензії щодо дистанції змагань не приймаються.

4.7. Траса змагань частково  буде облаштована вказівниками.

4.8. За невиконання умов та вимог цього положення до учасників і засобів сплаву, екіпаж знімається із змагань.

5. Програма змагань.

14 липня

8.00-10.00 – реєстрація команд (стадіон Колос смт. Любешів)

10.00 -10.30 - засідання Голови Суддейскої Комісії (ГСК) із представниками команд. (Закінчення роботи страхового агента)

10.30– урочисте відкриття змагань (стадіон Колос смт. Любешів)

11.00 - старт команд (І етап).

13.00 - 18.00 - фініш (І етап. с. Сваловичі)

20.00 – вечірні посиденьки біля ватри з гітарою

15 липня (оз.Люб’язь, с. Люб’язь):

10.00 - старт команд (ІІ етап. с. Сваловичі)

12.00 -15.00 - фініш змагань (оз. Люб’язь. с. Люб’язь)

11.00-23.00 – культурно-спортивні дійства

16.30 - нагородження призерів та переможців. Офіційне закриття змагань.

Програма може бути змінена  в залежності від виникнення  різних обставин.

В рамках Фестивалю: виїзна торгівля, розваги, конкурси, атракціони

 6. Визначення переможців.

6.1. Порядок зайнятих місць визначається результатом проходження дистанції.

6.2. Результат екіпажу-переможця визначається найменшим часом, витраченим на проходження всієї траси змагань враховуючи різницю у старті.

7. Нагородження.

Переможці та призери фестивалю нагороджуються дипломами, медалями, кубками та призами від організаторів та спонсорів.

Спонсорами змагань можуть бути запропоновані додаткові спеціальні призи, які вручаються призерам і учасникам за поданням ГСК.

8. Фінансування

Витрати, пов’язані з підготовкою, проведенням фестивалю та нагородження переможців та призерів здійснюються за рахунок організаторів та спонсорів. Витрати по відрядженню спортсменів та представників, харчуванню учасників, технічне укомплектування команд за рахунок організацій, що відряджають або за власні кошти.

9. Забезпечення безпеки змагань.

9.1. Організований рятувальний загін. У складі загону - лікар. Встановлюються п’ять контрольних постів для визначення місця перебування учасників змагань.

9.2. Організовано чергування автомобіля швидкої допомоги з лікарем.

9.3. Підготовка місця проведення змагань, відповідальність за правопорядок та медичне забезпечення фестивалю покладається на місцевих організаторів заходу.

10. Умови прийому учасників.

10.1. Учасники змагань повинні мати необхідне спорядження для проживання та організації харчування в польових умовах.

10.2. При бажанні учасників та гостей «Поліської регати» їм пропонується розміститися у готелях та агрооселях. Умови оплати і розташування за контактними телефонами 0336230127 або 0662122337.

10.3. Збереження особистого майна учасників після старту і до фінішу команди забезпечує оргкомітет змагань. За одну годину до старту учасник змагань повинен компактно упакувати своє особисте майно і здати його на зберігання представнику ГСК.

10.4. Стоянка особистого автотранспорту учасників буде організована на базі НПП «Прип’ять-Стохід» у с. Люб’язь та стоянках при готелях у смт. Любешів.

Дане положення є офіційним викликом на змагання.

Заявка на участь!!!

УВАГА!!!!! Всі учасники змагань мають заповнити дану заявку

alt

Заявки приймаються до 10 липня 2018р.

Страховий поліс, медичний допуск, паспорт подаються в мандатну комісію на місці змагань.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Коментарі 

 
# profile 01.11.2018 08:13
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

 Водний туризм3
Птахи парку Припять-Стохід
Птахи парку Припять-Стохід-22
Птахи парку Припять-Стохід-6
Кінний туризм
Птахи парку Припять-Стохід-25Останні новини

Природоохоронці описали вилучені сітки
З настанням нерестового періоду службою охорони парку систематично проводяться рейди по виявленню ви...
Дня екологічної освіти (12 травня) на базі Любешівського ліцею відбувався День національного природного парку «Прип’ять-Стохід»
З нагоди Дня екологічної освіти (12 травня) на базі Любешівського ліцею відбувався День національног...
Міжнародний день Землі в Бихівському ліцеї
22 квітня Міжнародний день Землі! В цей день в Бихівському ліцеї було дуже святково, пізнавально, тв...
Природно-заповідний фонд України розширено на 80 тисяч гектарів
На офіційному сайті Президента України опубліковано 11 указів від 11 квітня 2019 року про розширення...
Дослідження жуків-стафілінідів на території парку
На території НПП «Прип'ять-Стохід» з 8 по 15 квітня поточного року проводились дослідження комах, а ...
Представники національного природного парку «Прип’ять-Стохід» взяли участь у Басейновій раді річки Прип’ять
Представники національного природного парку «Прип’ять-Стохід» взяли участь у Басейновій раді річки П...
День парку в Деревкійській школі
Вчора у Деревківському ліцеї вперше за 10 років функціонування парку відбувся творчий, креативний, п...
Сезон тиші
Не шуміти: розпочався «Сезон тиші»!1 квітня у лісах Любешівщини розпочався “сезон тиші” - період не ...
Сообщения чата
E-Mail
Имя

Останні коментарі

 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 fo... Подробніше
  Автор: profile
 • Шановні учасники змагань! З положенням змагань мож... Подробніше
  Автор: Василь
 • Прочитанный отзыв в обсуждении отдыха на Волыни не... Подробніше
  Автор: Татьяна
 • Spot on with this writе-up, I aϲtuallү believe tha... Подробніше
  Автор: upload website
 • Я з колегами побував на озері біле яке підлягае пі... Подробніше
  Автор: анатолий
 • Ну й комарі волинські кусючі, співчуваю тим путіше... Подробніше
  Автор: Борис
 • Дуже рада, що є такий куточок в Україні Подробніше
  Автор: Svitlana
 • Запитання керівництву: Чому плата за користування ... Подробніше
  Автор: Володимир
 • Ви могли б переслати прес-реліз для журналістів з ... Подробніше
  Автор: Таня
Ми у фейсбуці
Ми ВКонтакті